XVII Niedziela Zwykła - 26/07/2020

♦ KALENDARZ LITURGICZNY

◊ Dziś przypada wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny,

◊ we wtorek św. Szarbela,

◊ środa - św. Marty,

◊ piątek - św. Ignacego Loyoli,

◊ sobota - św. Alfonsa Marii Liguoriego.

♦ W dniu dzisiejszym po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów. Ofiary - "1 grosz za 1 kilometr" - są przeznaczone dla misjonarzy.
Również dziś na Mszy św. o godz. 18.00 w naszym kościele będziemy się modlić za zamordowanych przez hitlerowców w pacyfikacji Woli Justowskiej oraz w intencji naszej Ojczyzny.
Przy pomniku na Łące Męczeństwa o godz. 17.00 złożymy kwiaty ofiarom tej zbrodni.

♦ Codziennie o godz. 17.30 jest Adoracja Najświętszego Sakramentu.

♦ W sobotę o godz. 17.00 będzie różaniec i nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca Najświętszej MAryi Panny, z racji pierwszej soboty miesiąca.

♦ W czasie wakacji w dni powszednie będzie tylko jedna Msza św. o godz. 18.00.
W niedziele lipca i sierpnia nie będzie Mszy św. o 12.30.

W naszym kościele zostanie uruchomiona w przyszłą niedzielę tzw. pętla indukcyjna, pozwalająca osobom korzystającym z aparatów słuchowych, posiadających odpowiednią funkcję, na wygodne korzystanie z nagłośnienia - niezakło?cone hałasem lub pogłosem pomieszczenia. Poniżej zamieszczamy instrukcję postępowania.

Instrukcja dla osób korzystających z aparatów słuchowych wyposażonych w opcję korzystania z pętli indukcyjnej.

Pętla działa w strefie środkowej kościoła, wyznaczonej barierami chóru. Obszar znajdującej się pod chórem nie jest objęty działaniem pętli.
Wyłączamy telefony komórkowe bądź przestawiamy je w tryb samolotowy.
Ustawiamy swoje aparaty słuchowe w tryb " T ".

• "Do zobaczenia w domu Ojca" - o śp. kard. Zenonie Grocholewskim,
• "Człowiek uzależniony",
• o co chodzi z Kartą Rodzin?

• "Superbabcia" - o św. Annie,
• "Wojna o duszę" 100 lat temu,