II Niedziela po Narodzeniu Pańskim - 03/01/2016

Kalendarz liturgiczny:

» Dziś przypada wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus.
» We środę obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. będą jak w niedzielę. W tym dniu modlimy się za misje, również składka przeznaczona jest na cele misyjne. W Uroczystość Objawienia Pańskiego katolik jest zobowiązany uczestniczyć we Mszy św. Po Mszach św. będzie można zaopatrzyć się w poświęcone kadzidło i kredę, przygotowane przez młodzież z KSM.

W dniu dzisiejszym o godz. 11.00 ks. kard. Stanisław Dziwisz odprawi Mszę św. i poświęci kamień węgielny pod budowę naszego kościoła. Po Mszy św. zapraszamy do spichlerza na opłatek i wspólne kolędowanie z ks. Kardynałem.

Adoracja Najświętszego Sakramentu we czwartek od godz. 17.00.

Porządek wizyty duszpasterskiej wg Harmonogramu (kliknij).. W czasie kolędy kancelaria nie będzie czynna. Pilne sprawy można załatwiać rano po Mszy św. o godz. 8.00.

Msze św. w tym tygodniu:
codziennie rano o godz. 8.00,
wtorek i sobota dodatkowo o 18.00,
w Uroczystość Trzech Króli - jak w niedzielę.

W przedsionku kościoła wspieramy fundusz budowy naszego kościoła.

• o nowych przepisach w procesach o nieważność małżeństwa,
• o zmarłym ojcu Janie Górze,
• Przychodzi we śnie i mówi, co robić w trudnej sytuacji".

• "Miłość objawiona światu",
• o orszakowym poruszeniu w 400 miastach Polski,
• o nowojorskiej szopce, która stała się "oknem życia" noworodka.

• "Bóg daje nam całego siebie",
• "Rok 2016 - trzeba powrócić do chrztu",