XXV Niedziela Zwykła - 24/09/2023

KALENDARZ LITURGICZNY

Środa - wspomnienie św. Wincentego a Paulo,
we czwartek wspomnienie św. Wacława,
w piątek - Święto św. Archaniołów - Michała, Gabriela i Rafała.
W sobotę wspomnienie św. Hieronima,

Adoracja Najświętszego Sakramentu we czwartek, od godz. 16.00.

Spotkanie z rodzicami młodzieży z klasy 7 i 8, która przygotowują się do sakramentu Bierzmowania będzie 27 września (środęa) o godz. 18.30. Zapraszam.

Spotkanie formacyjne rodziców dzieci, które przygotowują się do 1. Komunii Świętej, będzie 28 września (czwartek) o godz. 18:00. Spotkanie rozpocznie się Eucharystią.

21 października parafia organizuje wycieczkę do Wrocławia ze zwiedzaniem Panoramy Racławickiej. Zapisy w zakrystii do 8 października. Szczegóły są na plakacie oraz parafialnej stronie internetowej.

W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych oraz zbiórka na wystrój wnętrza naszego kościoła.

Dziś obchodzimy Diecezjalny Dzień Modlitwy za Młodzież.
Zachęcamy do objęcia modlitwą ludzi młodych naszej parafii i diecezji oraz pracujących z nimi duszpasterzy.
Po każdej Mszy Świętej jest możliwość złożenia ofiary, które przeznaczone zostaną na inicjatywy podejmowane dla młodzieży w naszej parafii i dekanacie.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

• Misja specjalna Ojca Pio
• Czy mamy bać się Boga
• Czas dojrzewania prymasa Stefana Wyszyńskiego
• Przypadkowi geniusze

• Czy przy ołtarzu zrobi się pusto?
• Biskup w czyśćcu na ziemi
• Między córką a prababcią
• Tutaj chodzi o człowieka