XXXIII Niedziela Zwykła - 19/11/2017

» W poniedziałek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego,
» wtorek wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny,
» środa - św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej i organistów,
» piątek św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy, męczenników.

» W dzisiejszą 33 Niedzielę Zwykłą obchodzimy w Kościele Światowy Dzień Ubogich. Ofiary złożone do puszek tydzień temu (3.840 zł) przeznaczone są dla potrzebujących naszej pomocy materialnej z racji Światowego Dnia Ubogich. "Bóg zapłać". Przy wyjściu z kościoła są torby do zabrania i zapełnienia suchym prowiantem dla ubogich. Dary te prosimy przynosić i składać do końca listopada w kościele.

» Adoracja Najświętszego Sakramentu we czwartek od godz. 16.00.

» W przyszłą niedzielę UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA.

» Przy wyjściu z kościoła są do nabycia kalendarze z naszym kościołem. Ofiary są przeznaczone na budowę naszej świątyni.

• o tym, czy samobójca skazany jest na wieczne potępienie?, • rozmowa z rekolekcjonistą przemierzającym Syberię, • "Sen o podwodnej wsi" Maniowy.

"Niedziela"
• "Miłujmy nie słowem, ale czynem", • "Czy nie można by wyjść śmierci na spotkanie?", • "Kto szerzy różaniec nie zginie".

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odszedł do wieczności
+ Ryszard Kozłowski (80 lat).