XXVIX Niedziela Zwykła - 16/10/2016

Kalendarz liturgiczny:
» Dziś przypada wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
» Poniedziałek - wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego,
» wtorek - święto św. Łukasza, ewangelisty, patrona służby zdrowia. Są to imieniny ks. Łukasza, któremu składamy najlepsze życzenia.
» Środa - wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki.
» Czwartek - uroczystość św. Jana Kantego, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa.
» Piątek - wspomnienie bł. Jakuba Strzemię,
» sobota - wspomnienie św. Jana Pawła II.

» We wtorek o godz. 18.30 modlitwy uwielbienia.

» Adoracja Najświętszego Sakramentu - czwartek od godz. 16.00.

» Wypominki roczne przyjmujemy po Mszach św. w zakrystii oraz w kancelarii w godzinach otwarcia.

» "Bóg zapłać" za ofiary złożone do puszek w ubiegłą niedzielę na "Dzieło Nowego Tysiąclecia" (2.760 zł).

» Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w sprzątaniu kościoła.

• o mozaikach z sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie, • o tegorocznych noblistach, • o okolicznościach odrzucenia projektu zakazującego aborcji.

• o tym, kto decyduje o losach świata, • ks. M. Dziewiecki - o współczesnym barbarzyństwie jakim jest aborcja, • o tym, dlaczego warto kultywować I piątki miesiąca.

• o tym, dlaczego papieża nazywamy "Ojcem Świętym"?, • o cudzie na Wisłą, • świadectwo anonimowego alkoholika.

Jest też nowy numer kwartalnika "Miłujcie się!".