Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - 05/04/2015

Chrystus prawdziwie Zmartwychwstał i ukazał się uczniom. Ci, którzy ujrzeli Pana żywego, poszli oznajmić to innym. Niech i nas Słowo Boga pobudzi do świadectwa wiary, do głoszenia innym radosnej nowiny, byśmy w codzienności byli napełnieni apostolską gorliwością, niech Chrystus obdarzy nas swoim pokojem. To są nasze życzenia dla Was, drodzy parafianie i goście.

Dziś najważniejszy dzień w kalendarzu liturgicznym, również dni w oktawie Wielkanocy są jak jeden świąteczny dzień, przypominamy, że w piątek w tym tygodniu nie ma postu.

Porządek Mszy św. jutro tak jak w każdą niedzielę. Jutrzejsza składka przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła Drugiego w Krakowie.

Modlitwa uwielbienia - wtorek, godz.17.00.

We czwartek od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

W najbliższą niedzielę - święto Miłosierdzia Bożego, które rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia.
O godz. 15.00 będzie Godzina Miłosierdzia z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, której teksty pozwolą nam głęboko przeżyć tajemnicę Zmartwychwstania Pańskiego.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Boga
+ Władysław Taborski (88 lat).